HAKKIMIZDA

    Okulumuz Bursa ilinin Doburca semtinde doğayla iç içe, temiz havası ile müstakil villa ve bahçesiyle butik bir anaokulu olarak hizmet vermektedir

    Montessori eğitim felsefesini benimsemiş olan okulumuzda her yaş grubunun gelişim seviyesine ve yeteneğine uygun olarak hazırlanan programları ile eğitimine devam etmektedir.

    Öğretmenlerimiz Çocuk Gelişimi Eğitimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu olup, Montessori eğitim sertifikalı, alanında uzman, donanımlı ve tecrübelilerdir. Sınıflarımız 12 kişilik olup, sınıflarımızdaki öğrencilerimizin öz bakımlarıyla ilgilenen yardımcı öğretmenimiz bulunmaktadır.

    Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı menüleri kurumumuzla çalışan sağlık personeli tarafından, sağlıklı ve besin değerlerine uygun bir şekilde aylık olarak hazırlanmaktadır. Yemeklerimiz okulumuzun mutfağında aşçımız tarafından hijyenik koşullarda pişirilmektedir.

    Okulumuzun sınırları içerisinde çocuklarımızla birlikte ekip, biçip ürünlerini topladığımız hobi bahçesiyle, çeşitli bahçe etkinliklerinin yapıldığı, oyunların oynandığı ve çocuk parkının bulunduğu geniş ve yeşil bahçesi bulunmaktadır.

    Büyüteç Anaokulu olarak hedefimiz bizlerin geleceği olan, dünyayı sevgi ve barışla yönetecek, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacak ve koruyacak, kendini devamlı geliştiren, öğrenen bilinçli ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.